DZIEŃ BIBLIOTEKI I BIBLIOTEKARZA
08.05.2019 ( środa) obchodzimy Dzień Biblioteki i Bibliotekarza. Z tej okazji "Kubusie" oraz "Smerfy" wybierają się do Miejskiej Biblioteki. Wyjście o godzinie 9.30 i 10.00. Działanie te związane jest z tygodniowym planem pracy "Książka moim przyjacielem".
3 czerwca 2020 Spacer po Rumi Drodzy rodzice, Dziś proponujemy Wam spacer po Rumi w wersji elektronicznej. Spacer po Rumi   Jest więcej 31 maja 2020 UWAGA RODZICE!!!! Prosimy o odbiór pościeli, pakietów, przyborów do mycia zębów oraz pozostałych więcej 4 maja 2020 Informacja dot. braku możliwości otwarcia przedszkola w dniu 6 maja Drodzy Rodzice i Opiekunowie   Czas, w którym przyszło nam funkcjonować, wymaga od nas więcej