DZIEŃ BIBLIOTEKI I BIBLIOTEKARZA
08.05.2019 ( środa) obchodzimy Dzień Biblioteki i Bibliotekarza. Z tej okazji "Kubusie" oraz "Smerfy" wybierają się do Miejskiej Biblioteki. Wyjście o godzinie 9.30 i 10.00. Działanie te związane jest z tygodniowym planem pracy "Książka moim przyjacielem".
8 września 2020 UWAGA RODZICE !!!!!! Na stronie internetowej przedszkola prosimy pobrać druk dotyczący zgody na przetwarzanie danych osobowych więcej 1 września 2020 WITAMY W PRZEDSZKOLU!!!!!! Od 1 września 2020r. przedszkole będzie działało wg określonych wytycznych MEN i GIS. Placówka więcej 3 czerwca 2020 Spacer po Rumi Drodzy rodzice, Dziś proponujemy Wam spacer po Rumi w wersji elektronicznej. Spacer po Rumi   Jest więcej