DZIEŃ PIEGÓW
1 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Piegów.
Z tej okazji dzieci ubrały mnóstwo piegów, założyły ubrania w kropki i obejrzały prezentację na temat bohaterów m.in. Pana Kleksa, Dobromira czy Pippi.
Na drugie śniadanie nie mogło zabraknąć ciasteczek "piegusków".
Dzieci wykonały prace plastyczne, pomalowały farbami piegowate postaci; biedronki muchomory.
Dowiedziały się również skąd biorą się piegi na naszej skórze.
To był bardzo udany dzien.

8 września 2020 UWAGA RODZICE !!!!!! Na stronie internetowej przedszkola prosimy pobrać druk dotyczący zgody na przetwarzanie danych osobowych więcej 1 września 2020 WITAMY W PRZEDSZKOLU!!!!!! Od 1 września 2020r. przedszkole będzie działało wg określonych wytycznych MEN i GIS. Placówka więcej 3 czerwca 2020 Spacer po Rumi Drodzy rodzice, Dziś proponujemy Wam spacer po Rumi w wersji elektronicznej. Spacer po Rumi   Jest więcej