DZIEŃ PIEGÓW
1 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Piegów.
Z tej okazji dzieci ubrały mnóstwo piegów, założyły ubrania w kropki i obejrzały prezentację na temat bohaterów m.in. Pana Kleksa, Dobromira czy Pippi.
Na drugie śniadanie nie mogło zabraknąć ciasteczek "piegusków".
Dzieci wykonały prace plastyczne, pomalowały farbami piegowate postaci; biedronki muchomory.
Dowiedziały się również skąd biorą się piegi na naszej skórze.
To był bardzo udany dzien.

7 kwietnia 2021 WAŻNE DLA RODZICÓW - ODPŁATNOŚĆ ZA PRZEDSZKOLE!!! W sprawie odpłatności za przedszkole w miesiącu kwietniu prosimy rodziców o kontakt z intendentką więcej 29 marca 2021 COVID-19                               więcej 19 marca 2021 PRZYWITAJMY WSPÓLNIE WIOSNĘ 19 marca 2021r. dzieci z grupy Kubusiów i Smerfów pójdą nad rzekę utopić Marzannę więcej