Obejrzyj spektakl - Zajączek Bączek Prosimy by nie kopiować i nie rozpowszechniać filmu. Miłej zabawy!!!
Jasełka w przedszkolu
Drodzy Rodzice!!!
18 grudnia 2018 r. (wtorek ) o godz. 10.00 zapraszamy wszystkie dzieci na JASEŁKA w wykonaniu przedszkolaków z grupy Kubusiów i Smerfów.
Po występach wspólnie z dziećmi zasiądziemy do wigilijnego stołu.
Prosimy, aby tego dnia wszystkie dzieci przyszły odświętnie ubrane.
Ta, sama inscenizacja zostanie zaprezentowana na Przeglądzie Jasełek 8 stycznia 2019r. w Przedszkolu im. św. Rodziny w Rumi.
22 października 2020 Komunikat dla rodziców - COVID-19 W związku ze stwierdzeniem zakażenia SARS-COV-2 w placówce, wszyscy uczniowie którzy więcej 8 września 2020 UWAGA RODZICE !!!!!! Na stronie internetowej przedszkola prosimy pobrać druk dotyczący zgody na przetwarzanie danych osobowych więcej 1 września 2020 WITAMY W PRZEDSZKOLU!!!!!! Od 1 września 2020r. przedszkole będzie działało wg określonych wytycznych MEN i GIS. Placówka więcej