Jasełka w przedszkolu
Drodzy Rodzice!!!
18 grudnia 2018 r. (wtorek ) o godz. 10.00 zapraszamy wszystkie dzieci na JASEŁKA w wykonaniu przedszkolaków z grupy Kubusiów i Smerfów.
Po występach wspólnie z dziećmi zasiądziemy do wigilijnego stołu.
Prosimy, aby tego dnia wszystkie dzieci przyszły odświętnie ubrane.
Ta, sama inscenizacja zostanie zaprezentowana na Przeglądzie Jasełek 8 stycznia 2019r. w Przedszkolu im. św. Rodziny w Rumi.
3 czerwca 2020 Spacer po Rumi Drodzy rodzice, Dziś proponujemy Wam spacer po Rumi w wersji elektronicznej. Spacer po Rumi   Jest więcej 31 maja 2020 UWAGA RODZICE!!!! Prosimy o odbiór pościeli, pakietów, przyborów do mycia zębów oraz pozostałych więcej 4 maja 2020 Informacja dot. braku możliwości otwarcia przedszkola w dniu 6 maja Drodzy Rodzice i Opiekunowie   Czas, w którym przyszło nam funkcjonować, wymaga od nas więcej