Jasełka w przedszkolu
Drodzy Rodzice!!!
18 grudnia 2018 r. (wtorek ) o godz. 10.00 zapraszamy wszystkie dzieci na JASEŁKA w wykonaniu przedszkolaków z grupy Kubusiów i Smerfów.
Po występach wspólnie z dziećmi zasiądziemy do wigilijnego stołu.
Prosimy, aby tego dnia wszystkie dzieci przyszły odświętnie ubrane.
Ta, sama inscenizacja zostanie zaprezentowana na Przeglądzie Jasełek 8 stycznia 2019r. w Przedszkolu im. św. Rodziny w Rumi.
8 września 2020 UWAGA RODZICE !!!!!! Na stronie internetowej przedszkola prosimy pobrać druk dotyczący zgody na przetwarzanie danych osobowych więcej 1 września 2020 WITAMY W PRZEDSZKOLU!!!!!! Od 1 września 2020r. przedszkole będzie działało wg określonych wytycznych MEN i GIS. Placówka więcej 3 czerwca 2020 Spacer po Rumi Drodzy rodzice, Dziś proponujemy Wam spacer po Rumi w wersji elektronicznej. Spacer po Rumi   Jest więcej