List do rodziców
Drodzy Rodzice i Opiekunowie,
Czas, w którym  przyszło nam funkcjonować, wymaga od nas wszystkich pełnej mobilizacji i współpracy. Zdajemy sobie sprawę z tego, ile trudu wkładacie w wychowywanie i edukację swoich dzieci, szczególnie teraz, kiedy wielu z Was łączy swoją pracę zawodową ze wsparciem dzieci w zdalnej nauce. Chcielibyśmy Wam za to bardzo podziękować i jednocześnie poprosić o zrozumienie.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do ilości materiału czy trudności w kontakcie z nauczycielami, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt mailowy lub telefoniczny z placówką oświatową, do której uczęszczają Wasze dzieci.

Na podstawie rozporządzenia ministra edukacji narodowej z 20 marca 2020 r. w sprawie ograniczonego funkcjonowania jednostek oświaty w dobie koronawirusa, to dyrektorzy  są zobowiązani do opracowania zasad  kształcenia na odległość oraz sposobu sprawdzania wiedzy ucznia, a także jego postępów w nauce. Pamiętajmy, że dla dyrektorów szkół to również nowa sytuacja. Po 25 marca zostaniecie Państwo poinformowani przez szkoły o nowym modelu zdalnego nauczania. Dlatego zachęcamy do systematycznego śledzenia stron internetowych placówek oświatowych oraz e-dzienników.
Wierzymy, że w niedługim czasie uda nam się tak zorganizować i zaplanować „naszą nową rzeczywistość”, by zdalna edukacja nie była dla nikogo problemem. Tylko razem możemy przejść przez ten trudny czas.

Rumia, 22 marca 2020 r.

3 czerwca 2020 Spacer po Rumi Drodzy rodzice, Dziś proponujemy Wam spacer po Rumi w wersji elektronicznej. Spacer po Rumi   Jest więcej 31 maja 2020 UWAGA RODZICE!!!! Prosimy o odbiór pościeli, pakietów, przyborów do mycia zębów oraz pozostałych więcej 4 maja 2020 Informacja dot. braku możliwości otwarcia przedszkola w dniu 6 maja Drodzy Rodzice i Opiekunowie   Czas, w którym przyszło nam funkcjonować, wymaga od nas więcej