Obejrzyj spektakl - Zajączek Bączek Prosimy by nie kopiować i nie rozpowszechniać filmu. Miłej zabawy!!!
List do rodziców
Drodzy Rodzice i Opiekunowie,
Czas, w którym  przyszło nam funkcjonować, wymaga od nas wszystkich pełnej mobilizacji i współpracy. Zdajemy sobie sprawę z tego, ile trudu wkładacie w wychowywanie i edukację swoich dzieci, szczególnie teraz, kiedy wielu z Was łączy swoją pracę zawodową ze wsparciem dzieci w zdalnej nauce. Chcielibyśmy Wam za to bardzo podziękować i jednocześnie poprosić o zrozumienie.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do ilości materiału czy trudności w kontakcie z nauczycielami, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt mailowy lub telefoniczny z placówką oświatową, do której uczęszczają Wasze dzieci.

Na podstawie rozporządzenia ministra edukacji narodowej z 20 marca 2020 r. w sprawie ograniczonego funkcjonowania jednostek oświaty w dobie koronawirusa, to dyrektorzy  są zobowiązani do opracowania zasad  kształcenia na odległość oraz sposobu sprawdzania wiedzy ucznia, a także jego postępów w nauce. Pamiętajmy, że dla dyrektorów szkół to również nowa sytuacja. Po 25 marca zostaniecie Państwo poinformowani przez szkoły o nowym modelu zdalnego nauczania. Dlatego zachęcamy do systematycznego śledzenia stron internetowych placówek oświatowych oraz e-dzienników.
Wierzymy, że w niedługim czasie uda nam się tak zorganizować i zaplanować „naszą nową rzeczywistość”, by zdalna edukacja nie była dla nikogo problemem. Tylko razem możemy przejść przez ten trudny czas.

Rumia, 22 marca 2020 r.

22 października 2020 Komunikat dla rodziców - COVID-19 W związku ze stwierdzeniem zakażenia SARS-COV-2 w placówce, wszyscy uczniowie którzy więcej 8 września 2020 UWAGA RODZICE !!!!!! Na stronie internetowej przedszkola prosimy pobrać druk dotyczący zgody na przetwarzanie danych osobowych więcej 1 września 2020 WITAMY W PRZEDSZKOLU!!!!!! Od 1 września 2020r. przedszkole będzie działało wg określonych wytycznych MEN i GIS. Placówka więcej