Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka
20 listopada (wtorek) wraz z UNICEF świętowaliśmy rocznicę uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka.
Uczciliśmy ten dzień ubierając się w kolorze niebieskim, utrwaliliśmy prawa dziecka.
"Kubusie" namalowały obrazki pt: " Gdzie się czuję bezpiecznie i szczęśliwie".
"Smerfy" wykonały błękitny łańcuch nadziei, a "Krasnoludki namalowały niebieskie serca.

7 kwietnia 2021 WAŻNE DLA RODZICÓW - ODPŁATNOŚĆ ZA PRZEDSZKOLE!!! W sprawie odpłatności za przedszkole w miesiącu kwietniu prosimy rodziców o kontakt z intendentką więcej 29 marca 2021 COVID-19                               więcej 19 marca 2021 PRZYWITAJMY WSPÓLNIE WIOSNĘ 19 marca 2021r. dzieci z grupy Kubusiów i Smerfów pójdą nad rzekę utopić Marzannę więcej