Obejrzyj spektakl - Zajączek Bączek Prosimy by nie kopiować i nie rozpowszechniać filmu. Miłej zabawy!!!
Opłaty na Radę Rodziców
Informujemy, że od 16 marca do odwołania opłata stała za pobyt dziecka w przedszkolu oraz opłata za wyżywienie nie jest naliczana. Nie wiemy jak długo potrwa obecna sytuacja, natomiast nadal z funduszy Rady Rodziców opłacane są niektóre stałe zobowiązania (np. związane z prowadzenie i obsługą konta, dokonanymi zakupami pomocy dydaktycznych itp.) Mamy nadzieję, że niedługo wszyscy będziemy mogli cieszyć się powrotem do bezpiecznej rzeczywistości.

W związku z tym Szanowni Państwo jeśli jesteście w stanie wpłacić składkę na rzecz Rady Rodziców będziemy ogromnie wdzięczni.

Numer konta Rady Rodziców 06 8351 0003 0000 0156 2000 0010
Dyrektor Adela Baranowska
22 października 2020 Komunikat dla rodziców - COVID-19 W związku ze stwierdzeniem zakażenia SARS-COV-2 w placówce, wszyscy uczniowie którzy więcej 8 września 2020 UWAGA RODZICE !!!!!! Na stronie internetowej przedszkola prosimy pobrać druk dotyczący zgody na przetwarzanie danych osobowych więcej 1 września 2020 WITAMY W PRZEDSZKOLU!!!!!! Od 1 września 2020r. przedszkole będzie działało wg określonych wytycznych MEN i GIS. Placówka więcej