Opłaty na Radę Rodziców
Informujemy, że od 16 marca do odwołania opłata stała za pobyt dziecka w przedszkolu oraz opłata za wyżywienie nie jest naliczana. Nie wiemy jak długo potrwa obecna sytuacja, natomiast nadal z funduszy Rady Rodziców opłacane są niektóre stałe zobowiązania (np. związane z prowadzenie i obsługą konta, dokonanymi zakupami pomocy dydaktycznych itp.) Mamy nadzieję, że niedługo wszyscy będziemy mogli cieszyć się powrotem do bezpiecznej rzeczywistości.

W związku z tym Szanowni Państwo jeśli jesteście w stanie wpłacić składkę na rzecz Rady Rodziców będziemy ogromnie wdzięczni.

Numer konta Rady Rodziców 06 8351 0003 0000 0156 2000 0010
Dyrektor Adela Baranowska
31 maja 2020 UWAGA RODZICE!!!! Prosimy o odbiór pościeli, pakietów, przyborów do mycia zębów oraz pozostałych więcej 4 maja 2020 Informacja dot. braku możliwości otwarcia przedszkola w dniu 6 maja Drodzy Rodzice i Opiekunowie   Czas, w którym przyszło nam funkcjonować, wymaga od nas więcej 26 kwietnia 2020 ODBIÓR KSIĄŻEK DRODZY RODZICE!!!! ZAPRASZAMY DO PRZEDSZKOLA PO ODBIÓR KSIĄŻEK (PAKIETÓW Z KARTAMI więcej