Szanowni Rodzice!
W związku ze zbliżającym się terminem rekrutacji do placówek przedszkolnych i oddziałów przedszkolnych funkcjonujących w szkołach podstawowych, informuję, że Rodzice dzieci, które uczęszczają w roku szkolnym 2021/2022 do „Bajki” przedszkola nr 2 w Rumi, powinni złożyć deklarację o kontynuowaniu edukacji w naszym przedszkolu, na  rok szkolny 2022/2023.

Deklarację należy złożyć w dniach: od 22 lutego 2022r. do 28 lutego 2022r. Po tym terminie deklaracje nie będą przyjmowane.
Jednocześnie proszę o uwagę Rodziców, którzy planują zmienić placówkę na inne przedszkole
publiczne lub oddział przedszkolny w publicznej szkole:

W związku z wprowadzeniem rekrutacji elektronicznej, nie ma możliwości jednoczesnego złożenia deklaracji w naszej placówce, jako zabezpieczenie miejsca dla dziecka i braniu udziału w rekrutacji do innego przedszkola lub oddziału przedszkolnego w publicznych szkołach podstawowych na terenie Rumi.
System elektroniczny wyświetli, że Rodzic złożył deklarację i nie przyjmie nowego wniosku.

Dyrektor „Bajki” przedszkola nr 2 w Rumi
Mgr Adela Baranowska

DO POBRANIA:
Zarządzenie z terminami rekrutacyjnymi w roku szk. 2022-2023
1. Informacja dla rodziców o procesie rekrutacji do przedszkoli i oddziałow przedszkolnych
2. Kryteria rekrutacyjne do oodziałów wychowania przedszkolnego
3. Wniosek 2022
4. Oświadczenie dotyczące rodzeństwa
5. Oświadczenie o dochodzie
6. Oświadczenie samotne wychowywanie
7. Oświadcznie wielodzietność
8. klauzula inf rekrutacja