Spacer po Rumi
Drodzy rodzice,
Dziś proponujemy Wam spacer po Rumi w wersji elektronicznej.

Spacer po Rumi

Jest to realizacja kolejnego zadania PROJEKTU RUMIA OCZAMI DZIECKA.
To już trzecia edycja, do której nasze przedszkole przystąpiło. W poprzednich latach dzieci zapoznawały się z ciekawymi miejscami naszego miasta, uczestnicząc w „Historycznych spacerach”. Niestety w związku z zaistniałą sytuacją w tym roku  spacer odbędziemy w wersji elektronicznej.
Ponieważ restrykcje już maleją i możemy swobodnie chodzić na spacery, zachęcamy do rodzinnej wędrówki po Starej Rumi. Zdjęcia z takiej wyprawy bardzo by nas ucieszyły i pomogły w rywalizacji między przedszkolami.

Hanna Dudek
3 czerwca 2020 Spacer po Rumi Drodzy rodzice, Dziś proponujemy Wam spacer po Rumi w wersji elektronicznej. Spacer po Rumi   Jest więcej 31 maja 2020 UWAGA RODZICE!!!! Prosimy o odbiór pościeli, pakietów, przyborów do mycia zębów oraz pozostałych więcej 4 maja 2020 Informacja dot. braku możliwości otwarcia przedszkola w dniu 6 maja Drodzy Rodzice i Opiekunowie   Czas, w którym przyszło nam funkcjonować, wymaga od nas więcej