Strajk - ważny komunikat
Szanowni Rodzice
W wyniku przedłużających się negocjacji związków zawodowych z rządem, informuję,  że 8 kwietnia 2019 r. w „Bajce” przedszkolu nr 2   rozpocznie się strajk. W związku z ograniczonymi do minimum  możliwościami kadrowymi niemożliwe będzie prawidłowe funkcjonowanie przedszkola. Zwracam się z prośbą do Państwa o zapewnienie dzieciom opieki we własnym zakresie.
Jednocześnie informuję, że jeśli do 8 kwietnia dojdzie do porozumienia związków zawodowych z rządem, od poniedziałku przedszkole będzie pracowało w normalnym trybie.
O sytuacji w przedszkolu będę informowała Państwa na bieżąco.
Z poważaniem,
Dyrektor „Bajki” przedszkola nr 2
Adela Baranowska

26 listopada 2019 DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA 26 listopada 2019r. (wtorek) bedziemy obchodzić w przedszkolu DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Z tej okazji więcej 20 listopada 2019 MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA Z UNICEF 20 listopada 2019r.  (środa) obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF. Tedo więcej 15 listopada 2019 PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE 15 listopada (piatek) 2019r. o godz. 9.00 przedstawienie teatralne pt: "Zaczarowany koszyczek" Koszt więcej