Strajk - ważny komunikat
Szanowni Rodzice
W wyniku przedłużających się negocjacji związków zawodowych z rządem, informuję,  że 8 kwietnia 2019 r. w „Bajce” przedszkolu nr 2   rozpocznie się strajk. W związku z ograniczonymi do minimum  możliwościami kadrowymi niemożliwe będzie prawidłowe funkcjonowanie przedszkola. Zwracam się z prośbą do Państwa o zapewnienie dzieciom opieki we własnym zakresie.
Jednocześnie informuję, że jeśli do 8 kwietnia dojdzie do porozumienia związków zawodowych z rządem, od poniedziałku przedszkole będzie pracowało w normalnym trybie.
O sytuacji w przedszkolu będę informowała Państwa na bieżąco.
Z poważaniem,
Dyrektor „Bajki” przedszkola nr 2
Adela Baranowska

8 września 2020 UWAGA RODZICE !!!!!! Na stronie internetowej przedszkola prosimy pobrać druk dotyczący zgody na przetwarzanie danych osobowych więcej 1 września 2020 WITAMY W PRZEDSZKOLU!!!!!! Od 1 września 2020r. przedszkole będzie działało wg określonych wytycznych MEN i GIS. Placówka więcej 3 czerwca 2020 Spacer po Rumi Drodzy rodzice, Dziś proponujemy Wam spacer po Rumi w wersji elektronicznej. Spacer po Rumi   Jest więcej