Strajk - ważny komunikat
Szanowni Rodzice
W wyniku przedłużających się negocjacji związków zawodowych z rządem, informuję,  że 8 kwietnia 2019 r. w „Bajce” przedszkolu nr 2   rozpocznie się strajk. W związku z ograniczonymi do minimum  możliwościami kadrowymi niemożliwe będzie prawidłowe funkcjonowanie przedszkola. Zwracam się z prośbą do Państwa o zapewnienie dzieciom opieki we własnym zakresie.
Jednocześnie informuję, że jeśli do 8 kwietnia dojdzie do porozumienia związków zawodowych z rządem, od poniedziałku przedszkole będzie pracowało w normalnym trybie.
O sytuacji w przedszkolu będę informowała Państwa na bieżąco.
Z poważaniem,
Dyrektor „Bajki” przedszkola nr 2
Adela Baranowska

9 października 2019 Wycieczka do Karwieńskich Błot 2019 Dnia 9 października (środa) odbędzie się wycieczka do Karwieńskich Błot. Wspólnie z dziećmi więcej 19 września 2019 JESIENNA SESJA ZDJĘCIOWA W czwartek 19 września 2019 odbędzie się "Jesienna sesja zdjęciowa" (dynia). Zdjęcia więcej 18 września 2019 LUDOWE WARSZTATY EDUKACYJNE W środę 18 września 2019r. w naszym przedszkolu odbędą się warsztaty edukacyjne z udziałem gołębi więcej