Strajk - ważny komunikat
Szanowni Rodzice
W wyniku przedłużających się negocjacji związków zawodowych z rządem, informuję,  że 8 kwietnia 2019 r. w „Bajce” przedszkolu nr 2   rozpocznie się strajk. W związku z ograniczonymi do minimum  możliwościami kadrowymi niemożliwe będzie prawidłowe funkcjonowanie przedszkola. Zwracam się z prośbą do Państwa o zapewnienie dzieciom opieki we własnym zakresie.
Jednocześnie informuję, że jeśli do 8 kwietnia dojdzie do porozumienia związków zawodowych z rządem, od poniedziałku przedszkole będzie pracowało w normalnym trybie.
O sytuacji w przedszkolu będę informowała Państwa na bieżąco.
Z poważaniem,
Dyrektor „Bajki” przedszkola nr 2
Adela Baranowska

5 grudnia 2019 WYJAZD DO MULTIKINA 5 grudnia 2019 (czwartek) wszystkie dzieci z przedszkola wyjeżdzają autokarem do Multikina na film więcej 26 listopada 2019 DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA 26 listopada 2019r. (wtorek) bedziemy obchodzić w przedszkolu DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Z tej okazji więcej 20 listopada 2019 MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA Z UNICEF 20 listopada 2019r.  (środa) obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF. Tedo więcej