Strajk - ważny komunikat
Szanowni Rodzice
W wyniku przedłużających się negocjacji związków zawodowych z rządem, informuję,  że 8 kwietnia 2019 r. w „Bajce” przedszkolu nr 2   rozpocznie się strajk. W związku z ograniczonymi do minimum  możliwościami kadrowymi niemożliwe będzie prawidłowe funkcjonowanie przedszkola. Zwracam się z prośbą do Państwa o zapewnienie dzieciom opieki we własnym zakresie.
Jednocześnie informuję, że jeśli do 8 kwietnia dojdzie do porozumienia związków zawodowych z rządem, od poniedziałku przedszkole będzie pracowało w normalnym trybie.
O sytuacji w przedszkolu będę informowała Państwa na bieżąco.
Z poważaniem,
Dyrektor „Bajki” przedszkola nr 2
Adela Baranowska

26 marca 2020 WAŻNE DLA RODZICÓW!!! Drodzy Rodzice!!! Zachecamy Was do przesłania zdjęć z "pracy domowej". Będziemy więcej 26 marca 2020 List do rodziców Drodzy Rodzice i Opiekunowie, Czas, w którym  przyszło nam funkcjonować, wymaga od nas więcej 25 marca 2020 ZOSTAŃ W DOMU !!!!!! UWAGA RODZICE !!!!   Informujemy, iż od 25 marca 2020 nauczyciele będą zamieszczać w więcej