Strajk - ważny komunikat
Szanowni Rodzice
W wyniku przedłużających się negocjacji związków zawodowych z rządem, informuję,  że 8 kwietnia 2019 r. w „Bajce” przedszkolu nr 2   rozpocznie się strajk. W związku z ograniczonymi do minimum  możliwościami kadrowymi niemożliwe będzie prawidłowe funkcjonowanie przedszkola. Zwracam się z prośbą do Państwa o zapewnienie dzieciom opieki we własnym zakresie.
Jednocześnie informuję, że jeśli do 8 kwietnia dojdzie do porozumienia związków zawodowych z rządem, od poniedziałku przedszkole będzie pracowało w normalnym trybie.
O sytuacji w przedszkolu będę informowała Państwa na bieżąco.
Z poważaniem,
Dyrektor „Bajki” przedszkola nr 2
Adela Baranowska

29 maja 2019 FESTYN RODZINNY Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na DZIEŃ RODZINY, który odbędzie się 29 maja więcej 18 maja 2019 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 18 czerwca 2019 r o godz. 10,00 odbędzie się uroczyste pożegnanie dzieci odchodzących do szkoły. więcej 8 maja 2019 DZIEŃ BIBLIOTEKI I BIBLIOTEKARZA 08.05.2019 ( środa) obchodzimy Dzień Biblioteki i Bibliotekarza. Z tej okazji "Kubusie" więcej