Obejrzyj spektakl - Zajączek Bączek Prosimy by nie kopiować i nie rozpowszechniać filmu. Miłej zabawy!!!
WITAMY W PRZEDSZKOLU!!!!!!
Placówka będzie czynna w godz. 6.00 - 17.00
Schodzenie dzieci do przedszkola kończy się o godz. 8.30, potem przedszkole będzie zamknięte.
W związku z reżimem sanitarnym i organizacją funkcjonowania placówki z zachowaniem procedur prosimy o zrozumienie i dostosowanie się do wyznaczonych godzin przyprowadzania i odbierania dzieci.
Musimy wspólnie przygotować dzieci do nowych warunków, które będą obowiązywały w przedszkolu:
- przy wejściu do przedszkola obowiązuje maseczka i dezynfekcja rąk lub rękawiczki jednorazowe
- rodzice rozstają się z dzieckiem w korytarzu wejściowym do przedszkola; odbiera woźna i po zmierzeniu temperatury odprowadza do sali
- dzieci nie mogą przynosić swoich zabawek oraz innych rzeczy
- dzieci nie myją zębów w przedszkolu
- korzystają z ręczników papierowych.

DO PRZEDSZKOLA PRZYCHODZĄ TYLKO DZIECI ZDROWE ( BEZ JAKICHKOLWIEK OZNAK CHOROBOWYCH: KATAR, KASZEL, ZŁE SAMOPOCZUCIE ITP.)
22 października 2020 Komunikat dla rodziców - COVID-19 W związku ze stwierdzeniem zakażenia SARS-COV-2 w placówce, wszyscy uczniowie którzy więcej 8 września 2020 UWAGA RODZICE !!!!!! Na stronie internetowej przedszkola prosimy pobrać druk dotyczący zgody na przetwarzanie danych osobowych więcej 1 września 2020 WITAMY W PRZEDSZKOLU!!!!!! Od 1 września 2020r. przedszkole będzie działało wg określonych wytycznych MEN i GIS. Placówka więcej