Wycieczka do Karwieńskich Błot 2019
Dnia 9 października (środa) odbędzie się wycieczka do Karwieńskich Błot.
Wspólnie z dziećmi z grupy: I, II,III obchodzić będziemy Święto Pieczonego Ziemniaka.
Wyjazd z przedszkola o godz. 9.00. Przewidywany powrót ok. godz. 14.00

W programie: ognisko, pieczenie kiełbasek i ziemniaków, zupa pomidorowa, zabawy na placu, przejażdżka na kucyku.
Przewidywany koszt wycieczki:
  • wynajem dwóch autokarów ok. 2000,00zł
  • ognisko plus wyżywienie ok. 1400,00zł
Całość pokrywamy ze środków Rady Rodziców
3 czerwca 2020 Spacer po Rumi Drodzy rodzice, Dziś proponujemy Wam spacer po Rumi w wersji elektronicznej. Spacer po Rumi   Jest więcej 31 maja 2020 UWAGA RODZICE!!!! Prosimy o odbiór pościeli, pakietów, przyborów do mycia zębów oraz pozostałych więcej 4 maja 2020 Informacja dot. braku możliwości otwarcia przedszkola w dniu 6 maja Drodzy Rodzice i Opiekunowie   Czas, w którym przyszło nam funkcjonować, wymaga od nas więcej