Obejrzyj spektakl - Zajączek Bączek Prosimy by nie kopiować i nie rozpowszechniać filmu. Miłej zabawy!!!
Wycieczka do Karwieńskich Błot 2019
Dnia 9 października (środa) odbędzie się wycieczka do Karwieńskich Błot.
Wspólnie z dziećmi z grupy: I, II,III obchodzić będziemy Święto Pieczonego Ziemniaka.
Wyjazd z przedszkola o godz. 9.00. Przewidywany powrót ok. godz. 14.00

W programie: ognisko, pieczenie kiełbasek i ziemniaków, zupa pomidorowa, zabawy na placu, przejażdżka na kucyku.
Przewidywany koszt wycieczki:
  • wynajem dwóch autokarów ok. 2000,00zł
  • ognisko plus wyżywienie ok. 1400,00zł
Całość pokrywamy ze środków Rady Rodziców
22 października 2020 Komunikat dla rodziców - COVID-19 W związku ze stwierdzeniem zakażenia SARS-COV-2 w placówce, wszyscy uczniowie którzy więcej 8 września 2020 UWAGA RODZICE !!!!!! Na stronie internetowej przedszkola prosimy pobrać druk dotyczący zgody na przetwarzanie danych osobowych więcej 1 września 2020 WITAMY W PRZEDSZKOLU!!!!!! Od 1 września 2020r. przedszkole będzie działało wg określonych wytycznych MEN i GIS. Placówka więcej