Wyjście Smerfów
"Smerfy" wraz z opiekunami wybierają się na uroczyste dekorowanie choinki w Urzędzie Miasta w dniu 6 grudnia 2018r. (czwartek) na godz. 11,00.
Spotkanie odbędzie się w pokoju 113, dzieci pozostawią odzież i przejdziemy do BOM-u, gdzie bedziemy dekorować drzewko wraz z Panem Burmistrzem.
8 września 2020 UWAGA RODZICE !!!!!! Na stronie internetowej przedszkola prosimy pobrać druk dotyczący zgody na przetwarzanie danych osobowych więcej 1 września 2020 WITAMY W PRZEDSZKOLU!!!!!! Od 1 września 2020r. przedszkole będzie działało wg określonych wytycznych MEN i GIS. Placówka więcej 3 czerwca 2020 Spacer po Rumi Drodzy rodzice, Dziś proponujemy Wam spacer po Rumi w wersji elektronicznej. Spacer po Rumi   Jest więcej