Zostań w domu!

UWAGA RODZICE !!!!

Informujemy, iż od 25 marca 2020 nauczyciele będą zamieszczać w zakładkach grup materiały dydaktyczne i inspiracje do samodzielnej pracy w domu.
Karty pracy opracowane są zgodne z planem miesięcznym oraz podstawą programową.
Nauczyciel logopedii będzie udostępniać ćwiczenia logopedyczne do pracy w domu. Prosi również o wykonywanie zaleconych wcześniej zadań oraz utrwalenie materiału wyrazowego, który otrzymały dzieci do tej pory w postaci kart pracy.

ŻYCZYMY RODZICOM I DZIECIOM ZDROWIA ORAZ MOTYWACJI DO PRACY W TYM TRUDNYM OKRESIE.

3 czerwca 2020 Spacer po Rumi Drodzy rodzice, Dziś proponujemy Wam spacer po Rumi w wersji elektronicznej. Spacer po Rumi   Jest więcej 31 maja 2020 UWAGA RODZICE!!!! Prosimy o odbiór pościeli, pakietów, przyborów do mycia zębów oraz pozostałych więcej 4 maja 2020 Informacja dot. braku możliwości otwarcia przedszkola w dniu 6 maja Drodzy Rodzice i Opiekunowie   Czas, w którym przyszło nam funkcjonować, wymaga od nas więcej