Zostań w domu!

UWAGA RODZICE !!!!

Informujemy, iż od 25 marca 2020 nauczyciele będą zamieszczać w zakładkach grup materiały dydaktyczne i inspiracje do samodzielnej pracy w domu.
Karty pracy opracowane są zgodne z planem miesięcznym oraz podstawą programową.
Nauczyciel logopedii będzie udostępniać ćwiczenia logopedyczne do pracy w domu. Prosi również o wykonywanie zaleconych wcześniej zadań oraz utrwalenie materiału wyrazowego, który otrzymały dzieci do tej pory w postaci kart pracy.

ŻYCZYMY RODZICOM I DZIECIOM ZDROWIA ORAZ MOTYWACJI DO PRACY W TYM TRUDNYM OKRESIE.

8 września 2020 UWAGA RODZICE !!!!!! Na stronie internetowej przedszkola prosimy pobrać druk dotyczący zgody na przetwarzanie danych osobowych więcej 1 września 2020 WITAMY W PRZEDSZKOLU!!!!!! Od 1 września 2020r. przedszkole będzie działało wg określonych wytycznych MEN i GIS. Placówka więcej 3 czerwca 2020 Spacer po Rumi Drodzy rodzice, Dziś proponujemy Wam spacer po Rumi w wersji elektronicznej. Spacer po Rumi   Jest więcej