Witajcie w naszej Bajce! Rumia - Naturalnie Pomysłowa
PRZEDSZKOLE NR 2 "BAJKA"
ul. Kościelna 8, 84-230 Rumia
Zadzwoń do nas! 58 671 04 48 Napisz do nas! bajka@bajkarumia.pl
Rada Rodziców ufundowała spektakl teatralny, który będzie można obejrzeć w domu z rodziną. Prosimy nie kopiować i nie rozpowszechniać filmu. Miłej zabawy.
Obejrzyj spektakl - Legendy znad morza Miłej zabawy!!!
Komunikat dla rodziców - COVID-19
W związku ze stwierdzeniem zakażenia SARS-COV-2 w placówce, wszyscy uczniowie którzy w dniach 16-19.10.2020 byli obecni na zajęciach prowadzonych przez zakażoną osobę, z uwagi na bliski kontakt z zakażonym, na podstawie art. 33, art. 5 Ustawy o chorobach zakaźnych zostali objęci obowiązkową kwarantanną. Okres obowiązkowej kwarantanny trwa 10 dni od ostatniego kontaktu z zakażonym. Obowiązek kwarantanny dotyczy również wszystkich osób zamieszkujących wspólnie pod tym samym adresem.

Na adres e-mail otrzymają Państwo decyzję o kwarantannie dziecka - po otrzymaniu listy uczniów z placówki. W razie wątpliwości proszę kontaktować się poprzez e-mail, a nie telefonicznie, z PSSE Wejherowo.

Decyzją o kwarantannie zostanie objęte dziecko, a reszta współdomowników jest w kwarantannie jako osoby współzamieszkujace z kwarantannowanym. Obowiązujące przepisy prawa nie przewidują nakładania imiennych decyzji na współdomowników. Osoby współzamieszkujące z uczniem objętym decyzją o kwarantannie, powiadamiają telefonicznie swoich pracodawców o swojej kwarantannie, a w ciągu 3 dni po zakończeniu kwarantanny składają do pracodawcy „oświadczenie osoby wspólnie zamieszkującej lub gospodarującej z osobą, która odbywa obowiązkową kwarantannę”, które należy pobrać ze strony zus: (do pobrania) Pracodawca lub podmiot zobowiązany do wypłaty świadczenia pieniężnego może wystąpić do Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Wejherowie w celu weryfikacji danych zawartych w oświadczeniu. Wystąpienie wymaga uzasadnienia.
Przedszkole zamknięte do dnia 29 października.
AKTUALNOŚCI:
22 czerwca 2021 UROCZYSTE POŻEGNANIE DZIECI ODCHODZĄCYCH DO SZKOŁY DRODZY RODZICE!!!! Dnia 22 czerwca 2021r. (wtorek) o godz. 9.30 odbędzie się UROCZYSTE POŻEGNANIE więcej 10 czerwca 2021 Podsumowanie projektu RUMIA OCZAMI DZIECI 10 czerwca 2021 (czwartek). o godz.17.00 w parku Starowiejskim (przy Miejskim Domu Kultury) pod sceną więcej 1 czerwca 2021 DZIEŃ DZIECKA 2021 1 I 2 CZERWCA serdecznie zapraszamy naszych kochanych przedszkolaków na dni pełne atrakcji. W więcej
65 lat Rumi