List do rodziców
Drodzy Rodzice i Opiekunowie,
Czas, w którym  przyszło nam funkcjonować, wymaga od nas wszystkich pełnej mobilizacji i współpracy. Zdajemy sobie sprawę z tego, ile trudu wkładacie w wychowywanie i edukację swoich dzieci, szczególnie teraz, kiedy wielu z Was łączy swoją pracę zawodową ze wsparciem dzieci w zdalnej nauce. Chcielibyśmy Wam za to bardzo podziękować i jednocześnie poprosić o zrozumienie.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do ilości materiału czy trudności w kontakcie z nauczycielami, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt mailowy lub telefoniczny z placówką oświatową, do której uczęszczają Wasze dzieci.

Na podstawie rozporządzenia ministra edukacji narodowej z 20 marca 2020 r. w sprawie ograniczonego funkcjonowania jednostek oświaty w dobie koronawirusa, to dyrektorzy  są zobowiązani do opracowania zasad  kształcenia na odległość oraz sposobu sprawdzania wiedzy ucznia, a także jego postępów w nauce. Pamiętajmy, że dla dyrektorów szkół to również nowa sytuacja. Po 25 marca zostaniecie Państwo poinformowani przez szkoły o nowym modelu zdalnego nauczania. Dlatego zachęcamy do systematycznego śledzenia stron internetowych placówek oświatowych oraz e-dzienników.
Wierzymy, że w niedługim czasie uda nam się tak zorganizować i zaplanować „naszą nową rzeczywistość”, by zdalna edukacja nie była dla nikogo problemem. Tylko razem możemy przejść przez ten trudny czas.

Rumia, 22 marca 2020 r.

22 czerwca 2021 UROCZYSTE POŻEGNANIE DZIECI ODCHODZĄCYCH DO SZKOŁY DRODZY RODZICE!!!! Dnia 22 czerwca 2021r. (wtorek) o godz. 9.30 odbędzie się UROCZYSTE POŻEGNANIE więcej 10 czerwca 2021 Podsumowanie projektu RUMIA OCZAMI DZIECI 10 czerwca 2021 (czwartek). o godz.17.00 w parku Starowiejskim (przy Miejskim Domu Kultury) pod sceną więcej 1 czerwca 2021 DZIEŃ DZIECKA 2021 1 I 2 CZERWCA serdecznie zapraszamy naszych kochanych przedszkolaków na dni pełne atrakcji. W więcej