Witajcie w naszej Bajce! Rumia - Naturalnie Pomysłowa
PRZEDSZKOLE NR 2 "BAJKA"
ul. Kościelna 8, 84-230 Rumia
Zadzwoń do nas! 58 671 04 48 Napisz do nas! bajka@bajkarumia.pl
Rada Rodziców ufundowała spektakl teatralny, który będzie można obejrzeć w domu z rodziną. Prosimy nie kopiować i nie rozpowszechniać filmu. Miłej zabawy.
Obejrzyj spektakl - Legendy znad morza Miłej zabawy!!!
Spacer po Rumi
Drodzy rodzice,
Dziś proponujemy Wam spacer po Rumi w wersji elektronicznej.

Spacer po Rumi
 
Jest to realizacja kolejnego zadania PROJEKTU RUMIA OCZAMI DZIECKA.
To już trzecia edycja, do której nasze przedszkole przystąpiło. W poprzednich latach dzieci zapoznawały się z ciekawymi miejscami naszego miasta, uczestnicząc w „Historycznych spacerach”. Niestety w związku z zaistniałą sytuacją w tym roku  spacer odbędziemy w wersji elektronicznej.
Ponieważ restrykcje już maleją i możemy swobodnie chodzić na spacery, zachęcamy do rodzinnej wędrówki po Starej Rumi. Zdjęcia z takiej wyprawy bardzo by nas ucieszyły i pomogły w rywalizacji między przedszkolami.

Hanna Dudek
AKTUALNOŚCI:
22 czerwca 2021 UROCZYSTE POŻEGNANIE DZIECI ODCHODZĄCYCH DO SZKOŁY DRODZY RODZICE!!!! Dnia 22 czerwca 2021r. (wtorek) o godz. 9.30 odbędzie się UROCZYSTE POŻEGNANIE więcej 10 czerwca 2021 Podsumowanie projektu RUMIA OCZAMI DZIECI 10 czerwca 2021 (czwartek). o godz.17.00 w parku Starowiejskim (przy Miejskim Domu Kultury) pod sceną więcej 1 czerwca 2021 DZIEŃ DZIECKA 2021 1 I 2 CZERWCA serdecznie zapraszamy naszych kochanych przedszkolaków na dni pełne atrakcji. W więcej
65 lat Rumi