WITAMY W PRZEDSZKOLU!!!!!!
Od 1 września 2020r. przedszkole będzie działało wg określonych wytycznych MEN i GIS.
Placówka będzie czynna w godz. 6.00 - 17.00
Schodzenie dzieci do przedszkola kończy się o godz. 8.30, potem przedszkole będzie zamknięte.
W związku z reżimem sanitarnym i organizacją funkcjonowania placówki z zachowaniem procedur prosimy o zrozumienie i dostosowanie się do wyznaczonych godzin przyprowadzania i odbierania dzieci.
Musimy wspólnie przygotować dzieci do nowych warunków, które będą obowiązywały w przedszkolu:
- przy wejściu do przedszkola obowiązuje maseczka i dezynfekcja rąk lub rękawiczki jednorazowe
- rodzice rozstają się z dzieckiem w korytarzu wejściowym do przedszkola; odbiera woźna i po zmierzeniu temperatury odprowadza do sali
- dzieci nie mogą przynosić swoich zabawek oraz innych rzeczy
- dzieci nie myją zębów w przedszkolu
- korzystają z ręczników papierowych.

DO PRZEDSZKOLA PRZYCHODZĄ TYLKO DZIECI ZDROWE ( BEZ JAKICHKOLWIEK OZNAK CHOROBOWYCH: KATAR, KASZEL, ZŁE SAMOPOCZUCIE ITP.)
22 czerwca 2021 UROCZYSTE POŻEGNANIE DZIECI ODCHODZĄCYCH DO SZKOŁY DRODZY RODZICE!!!! Dnia 22 czerwca 2021r. (wtorek) o godz. 9.30 odbędzie się UROCZYSTE POŻEGNANIE więcej 10 czerwca 2021 Podsumowanie projektu RUMIA OCZAMI DZIECI 10 czerwca 2021 (czwartek). o godz.17.00 w parku Starowiejskim (przy Miejskim Domu Kultury) pod sceną więcej 1 czerwca 2021 DZIEŃ DZIECKA 2021 1 I 2 CZERWCA serdecznie zapraszamy naszych kochanych przedszkolaków na dni pełne atrakcji. W więcej