Zostań w domu!

UWAGA RODZICE !!!!

Informujemy, iż od 25 marca 2020 nauczyciele będą zamieszczać w zakładkach grup materiały dydaktyczne i inspiracje do samodzielnej pracy w domu.
Karty pracy opracowane są zgodne z planem miesięcznym oraz podstawą programową.
Nauczyciel logopedii będzie udostępniać ćwiczenia logopedyczne do pracy w domu. Prosi również o wykonywanie zaleconych wcześniej zadań oraz utrwalenie materiału wyrazowego, który otrzymały dzieci do tej pory w postaci kart pracy.

ŻYCZYMY RODZICOM I DZIECIOM ZDROWIA ORAZ MOTYWACJI DO PRACY W TYM TRUDNYM OKRESIE.

22 czerwca 2021 UROCZYSTE POŻEGNANIE DZIECI ODCHODZĄCYCH DO SZKOŁY DRODZY RODZICE!!!! Dnia 22 czerwca 2021r. (wtorek) o godz. 9.30 odbędzie się UROCZYSTE POŻEGNANIE więcej 10 czerwca 2021 Podsumowanie projektu RUMIA OCZAMI DZIECI 10 czerwca 2021 (czwartek). o godz.17.00 w parku Starowiejskim (przy Miejskim Domu Kultury) pod sceną więcej 1 czerwca 2021 DZIEŃ DZIECKA 2021 1 I 2 CZERWCA serdecznie zapraszamy naszych kochanych przedszkolaków na dni pełne atrakcji. W więcej